Неділя, 21.10.2018, 15:36
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Вересень » 27 » З нагоди святкування 150-річчя М. С. Грушевського
12:18
З нагоди святкування 150-річчя М. С. Грушевського

150-річчя від дня народження видатного українського державного та політичного діяча, Голови Центральної Ради Української Народної Республіки Михайла Грушевського цього року відзначать в Україні на державному рівні.

Про це йдеться в Указі Президента Петра Порошенка, опублікованому 9 лютого 2015 року.

Серед заходів з відзначення 150-річчя Михайла Грушевського – проведення у вересні 2016 року Днів Михайла Грушевського в Україні; проведення у м. Києві та інших населених пунктах урочистостей за участю представників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, громадськості, науковців, церемонії покладання квітів до пам’ятника М. Грушевському у м. Києві, а також до пам’ятних знаків, установлених на честь видатного українця в інших населених пунктах держави.

У містах і містечках пройдуть конференції, круглі столи, наукові читання, присвячені популяризації наукової, державотворчої та історико-культурної спадщини М. Грушевського, буде забезпечено проведення відповідних заходів в іноземних державах, зокрема в Республіці Польща, Грузії, Чеській Республіці та Республіці Австрія. На відзнаку 150-річчя від дня народження видатного українця буде викарбувано та введено в обіг в установленому порядку ювілейну монету, випущено в обіг поштову марку та конверт.

Школярі ЗОШ І-ІІІ ст. смт Торчин теж взяли участь у святкуванні. Учні 7-А та 8-А класів разом із своїми класними керівниками Карпук Валентиною Василівною і Томаченко Тетяною Степанівною відвідали Торчинський Краєзнавчий музей імені Григорія Гуртового. Там вони взяли участь у розв’язанні завдань про життя і діяльність М. Грушевського, а також переглянули кінофільм.

Фоторепортаж:Переглядів: 145 | Додав: OlamoR | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar