Субота, 17.11.2018, 20:10
Вітаю Вас, Гість

РЕЗУЛЬТАТИВНІСТЬ РОБОТИ З ІСТОРІЇ

Вчитель: Томаченко Т.С.


УЧАСТЬ У РОБОТІ ЛУЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ФІЛІЇ ВОЛИНСЬКОГО ВІДДІЛЕННЯ МАН УКРАЇНИ.

 «ІСТОРИЧНЕ КРАЄЗНАВСТВО»

2017-2018

Соціально-економічний та культурний розвиток містечка Торчин у міжвоєнний період (1921-1939рр)

Щербюк Ганна

9 кл

участь

 


ПРИЗЕРИ  ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД

2017-2018

ІІ/

історія

Щербюк Ганна

9кл

ІІІ м.

2017-2018

ІІ/

історія

Грицан Юлія

8кл

ІІ м.

2017-

2018

ІІІ/

історія

Грицан Юлія

8кл

участь

2017-

2018

ІІ/

історія

Косюр Максим

11кл

ІІІ м.

 


ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС

«ОБЄДНАЙТЕСЯ Ж,  БРАТИ МОЇ»

Гетьмани Ружинські родом із Волині

ІІІ/

2017

Бруд Вікторія

11кл

І

Гетьмани Ружинські родом із Волині

ІV/

2017

Бруд Вікторія

11кл

І




РЕЗУЛЬТАТИ ОЛІМПІАД, КОНКУРСІВ 2017-2018 н.р. З МАТЕМАТИКИ


              Назва

Клас

          Прізвище

Результат

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з математики

 

7

Паламарчук  Владислав

6 місце

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з математики

 

9

Королюк Денис

6 місце

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з математики

 

11

Зінчук Людмила

2 місце

Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру»

 

7

16 учнів

 

Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру»

 

9

5 учнів

 


МЕТОДИЧНА РОБОТА

  1.  Участь та виступи у педрадах, семінарах, тренінгах, педчитаннях.
  2.  Участь учнів у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади юних математиків.
  3. Участь у районному методичному обєднанні вчителів математики. Майстер – клас інтерактивних технологій.
  4.  Участь у Міжнародному математичному конкурсі « Кенгуру».


    РЕЗУЛЬТАТИВНІСТЬ РОБОТИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ

    Вчитель: Цибуліна О.Ф.


    ПІП вчителя

    Назва конкурсу, олімпіади, турніру

    Рівень

    ПІП учня

    Результат

    Цибуліна Ольга Федорівна

    Олімпіада з української мови та літератури

    Районний

    Зінчук Людмила Сергіївна

    ІІІ місце

    Цибуліна Ольга Федорівна

    Олімпіада з української мови та літератури

    Районний

    Бегаль Катерина Романівна

    7місце

    Цибуліна Ольга Федорівна

    Всеукраїнський конкурс творчих робіт «Обєднаймося ж , брати мої»

    Районний

    Подолець Дарина

    Юріївна

    І м

    Цибуліна Ольга Федорівна

    Конкурс  знавців творчості Т.Г.Шевченка

     

    Районний

    Бенесь Анна Миколаївна

    7 місце

    Цибуліна Ольга Федорівна

    Конкурс  читців творів

    Т.Г.Шевченка

     

    Районний

    Шумерук Владислав Русланович

     у складі групи учнів

    І місце