Понеділок, 17.05.2021, 12:36
Вітаю Вас, Гість

Цього року в нашій школі запрацював «Мовний майданчик» для учнів 5-10 класів. Організаторами були вчителі англійської мови Олексюк О.М. та Михальчук Ю.Л.

Кожного дня з учнями проводились заняття англійської мови. Основною метою занять було формування комунікативної компетенції.

Упродовж 6 днів школярі говорили про Україну, згадували національні та народні символи нашої держави, розширили свої знання про міста України, нашу столицю, визначні місця.

Діти мали чудову можливість у невимушеному середовищі покращити практичні вміння та навички володіння англійською мовою, спілкуючись з вчителями англійської мови. Удосконалюючи свої творчі здібності та вміння виконувати різні проекти, весело відпочивали у колі нових друзів.

Робота «Мовного майданчика» була ретельно спланована та виконувалась згідно плану. На заняттях організовувалась індивідуальна, парна, групова форми роботи, застосовувались рольові ігри, робота з картками, кросворди, загадки, рисівки, робота з різними джерелами інформації та використовувались творчі форми роботи.

Також кожне заняття супроводжувалось музично-ритмічним компонентом: співали пісні англійською мовою та під музику виконували різні рухи.

На першому занятті відбулось знайомство через інтерактивну гру «Веселе коло», перегляд англомовного відео про Україну, вікторина «Чи знаєш ти свою країну», створено мапу дружби.


На другому та третьому заняттях вивчали символи України, створили колаж. Під час майстер-класу учні виготовляли квіти, народні символи України – маки та чорнобривці. В цей день школярі відгадували загадки, розучували римівки, вірші про Україну та виконували різні комунікативні ігри у групах.


На четвертому занятті учні вивчали міста України та створили карту міст України англійською мовою.

На п’ятому занятті учні поповнили свої знання про столицю України, грали різноманітні ігри на закріплення лексичних одиниць, виготовили стіннівку на тему «Визначні місця Києва».

Завершився «Мовний майданчик»захистом проектів, над якими учні працювали кожного дня та піснею “The ink is black, the page is white”.

Заняття на «Мовному майданчику» дали можливість дітям вивчати англійську мову в цікавій формі, весело провести час з друзями, отримати пізнавальну інформацію.